Domů / Servery / Storage / Příslušenství pro Storwize V3700
Odběr novinek
Nejprodávanější
Moto Mods Fotoaparát 360 Moto Mods Fotoaparát 360 Kód: 655242
285 Kč bez DPH
345 Kč s DPH
Lenovo TP Tray M.2 SSD pro P50/ P51 Lenovo TP Tray M.2 SSD pro P50/ P51 Kód: 653482
321 Kč bez DPH
388 Kč s DPH
Lenovo pouzdro ThinkPad/ IdeaPad 14" Sleeve Lenovo pouzdro ThinkPad/ IdeaPad 14" Sleeve Kód: 675384
586 Kč bez DPH
709 Kč s DPH
Lenovo USB-C Travel  Hub HDMI/ VGA/ RJ45 Lenovo USB-C Travel Hub HDMI/ VGA/ RJ45 Kód: 764810
1.768 Kč bez DPH
2.139 Kč s DPH
Lenovo Yoga Mouse with Laser Presenter Lenovo Yoga Mouse with Laser Presenter Kód: 764827
1.239 Kč bez DPH
1.499 Kč s DPH

Příslušenství pro Storwize V3700

(28)
Vyberte podkategorie Příslušenství pro Storwize V3700 :
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898803
Skladem
1.314 Kč s DPH
1.086 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898804
Na objednávku
1.602 Kč s DPH
1.324 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898805
Na objednávku
2.177 Kč s DPH
1.799 Kč bez DPH
Detail
Lenovo ThinkSystem External MiniSAS HD 8644/MiniSAS HD 8644 2M Cable Lenovo ThinkSystem External MiniSAS HD 8644 /MiniSAS HD… Kód: 989800
Skladem
2.202 Kč s DPH
1.820 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898806
Na objednávku
3.038 Kč s DPH
2.511 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage HD-miniSAS-miniSAS SAS Cable 1.5m Lenovo Storage HD-miniSAS-miniSAS SAS Cable 1.5m Kód: 989271
Na objednávku
3.146 Kč s DPH
2.600 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal SFP+ Module (DE2000H/DE4000H) Lenovo 10Gb iSCSI /16Gb FC Universal SFP+ Module (DE2000H… Kód: 988058
Na objednávku
3.649 Kč s DPH
3.016 Kč bez DPH
Detail
1m Passive DAC SFP+ Cable 1m Passive DAC SFP+ Cable Kód: 898810
Na objednávku
3.966 Kč s DPH
3.278 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage S2200/S3200 8G Fibre Channel SFP+ Module 1 pack Lenovo Storage S2200 /S3200 8G Fibre Channel SFP+ Module 1 pack Kód: 898800
Na objednávku
4.235 Kč s DPH
3.500 Kč bez DPH
Detail
2m Passive DAC SFP+ Cable 2m Passive DAC SFP+ Cable Kód: 898811
Na objednávku
4.823 Kč s DPH
3.986 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage S2200/S3200 1G RJ45 iSCSI SFP+ Module 1 pack Lenovo Storage S2200 /S3200 1G RJ45 iSCSI SFP+ Module 1 pack Kód: 898797
Na objednávku
5.445 Kč s DPH
4.500 Kč bez DPH
Detail
System x 3m Passive DAC SFP+ Cable System x 3m Passive DAC SFP+ Cable Kód: 898812
Poslední kus
5.560 Kč s DPH
4.595 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable Kód: 898807
Na objednávku
5.681 Kč s DPH
4.695 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage S2200/S3200 16G Fibre Channel SFP+ Module 1 pack Lenovo Storage S2200 /S3200 16G Fibre Channel SFP+ Module 1 pack Kód: 898801
Na objednávku
9.370 Kč s DPH
7.744 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage S2200/S3200 10G SW Optical iSCSI SFP+ Module 1 pack Lenovo Storage S2200 /S3200 10G SW Optical iSCSI SFP+… Kód: 898798
Na objednávku
9.497 Kč s DPH
7.849 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage 2.5in 1TB 7.2k NL- SAS HDD Lenovo Storage 2.5in 1TB 7.2k NL- SAS HDD Kód: 898751
Na objednávku
13.652 Kč s DPH
11.283 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage 4TB 7.2k 3,5" NL-SAS HDD (DS2200) Lenovo Storage 4TB 7.2k 3,5" NL-SAS HDD (DS2200) Kód: 989462
Na objednávku
15.730 Kč s DPH
13.000 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 32Gb FC SFP+ Transceiver (DE4000H) Lenovo 32Gb FC SFP+ Transceiver (DE4000H) Kód: 988060
Na objednávku
16.202 Kč s DPH
13.390 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage 3.5in 900GB 10K SAS HDD (2.5in in 3.5in) Lenovo Storage 3.5in 900GB 10K SAS HDD (2.5in in 3.5in) Kód: 898744
Na objednávku
16.748 Kč s DPH
13.841 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 10/25GbE iSCSI SFP28 Module (DE4000H) Lenovo 10 /25GbE iSCSI SFP28 Module (DE4000H) Kód: 988059
Na objednávku
18.278 Kč s DPH
15.106 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage 1.8TB 10K 2.5" SAS HDD - DS4200 Lenovo Storage 1.8TB 10K 2.5" SAS HDD - DS4200 Kód: 989579
Na objednávku
20.449 Kč s DPH
16.900 Kč bez DPH
Detail
Lenovo SSD Data Tiering Maintenance 2 Years - DS4200 Lenovo SSD Data Tiering Maintenance 2 Years - DS4200 Kód: 989581
Na objednávku
31.339 Kč s DPH
25.900 Kč bez DPH
Detail
Lenovo ThinkSystem DE2000H Snapshot Upgrade 512 (FoD) Lenovo ThinkSystem DE2000H Snapshot Upgrade 512 (FoD) Kód: 988025
Na objednávku
33.914 Kč s DPH
28.028 Kč bez DPH
Detail
Lenovo ThinkSystem DE2000H Asynchronous Mirroring (FoD) Lenovo ThinkSystem DE2000H Asynchronous Mirroring (FoD) Kód: 988026
Na objednávku
33.914 Kč s DPH
28.028 Kč bez DPH
Detail
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena