Domů / Servery / Storage
Odběr novinek
Nejprodávanější
Moto Mods Fotoaparát 360 Moto Mods Fotoaparát 360 Kód: 655242
285 Kč bez DPH
345 Kč s DPH
Lenovo TP Tray M.2 SSD pro P50/ P51 Lenovo TP Tray M.2 SSD pro P50/ P51 Kód: 653482
354 Kč bez DPH
428 Kč s DPH
Lenovo 520 Wireless Mouse - růžová Lenovo 520 Wireless Mouse - růžová Kód: 764832
388 Kč bez DPH
469 Kč s DPH
Lenovo pouzdro ThinkPad/ IdeaPad 14" Sleeve Lenovo pouzdro ThinkPad/ IdeaPad 14" Sleeve Kód: 675384
645 Kč bez DPH
780 Kč s DPH
Lenovo kabel  VGA to VGA 0,5m Lenovo kabel VGA to VGA 0,5m Kód: 633874
247 Kč bez DPH
299 Kč s DPH

Storage

(59)
Strana 1 / 3
1
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
System x 2.5m 16A/100-240V C19 to IEC 320-C20 rack power cable System x 2.5m 16A /100-240V C19 to IEC 320-C20 rack power cable Kód: 989644
Na objednávku
724 Kč s DPH
598 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898803
Skladem
1.314 Kč s DPH
1.086 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898804
Na objednávku
1.602 Kč s DPH
1.324 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898805
Na objednávku
2.177 Kč s DPH
1.799 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898806
Na objednávku
3.038 Kč s DPH
2.511 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage HD-miniSAS-miniSAS SAS Cable 1.5m Lenovo Storage HD-miniSAS-miniSAS SAS Cable 1.5m Kód: 989271
Na objednávku
3.146 Kč s DPH
2.600 Kč bez DPH
Detail
System x SFP+ SR Transceiver System x SFP+ SR Transceiver Kód: 989650
Na objednávku
3.630 Kč s DPH
3.000 Kč bez DPH
Detail
1m Passive DAC SFP+ Cable 1m Passive DAC SFP+ Cable Kód: 898810
Na objednávku
3.966 Kč s DPH
3.278 Kč bez DPH
Detail
System x Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - Czech 489 RoHS v2 System x Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - Czech… Kód: 989132
Na objednávku
4.235 Kč s DPH
3.500 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage S2200/S3200 8G Fibre Channel SFP+ Module 1 pack Lenovo Storage S2200 /S3200 8G Fibre Channel SFP+ Module 1 pack Kód: 898800
Na objednávku
4.235 Kč s DPH
3.500 Kč bez DPH
Detail
2m Passive DAC SFP+ Cable 2m Passive DAC SFP+ Cable Kód: 898811
Na objednávku
4.823 Kč s DPH
3.986 Kč bez DPH
Detail
System x Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - UK English 166 RoHS v2 System x Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - UK… Kód: 898463
Na objednávku
4.840 Kč s DPH
4.000 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage S2200/S3200 1G RJ45 iSCSI SFP+ Module 1 pack Lenovo Storage S2200 /S3200 1G RJ45 iSCSI SFP+ Module 1 pack Kód: 898797
Na objednávku
5.445 Kč s DPH
4.500 Kč bez DPH
Detail
System x 3m Passive DAC SFP+ Cable System x 3m Passive DAC SFP+ Cable Kód: 898812
Poslední kus
5.560 Kč s DPH
4.595 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable Kód: 898807
Na objednávku
5.681 Kč s DPH
4.695 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Brocade 8Gb SW SFP+ Optical Transceiver Lenovo Brocade 8Gb SW SFP+ Optical Transceiver Kód: 989309
Na objednávku
7.865 Kč s DPH
6.500 Kč bez DPH
Detail
Lenovo ThinkSystem 430-8e SAS/SATA HBA Lenovo ThinkSystem 430-8e SAS /SATA HBA Kód: 989686
Skladem
9.075 Kč s DPH
7.500 Kč bez DPH
Detail
System x Brocade 8Gb SFP+ Optical Transceiver System x Brocade 8Gb SFP+ Optical Transceiver Kód: 898868
Na objednávku
9.075 Kč s DPH
7.500 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage S2200/S3200 16G Fibre Channel SFP+ Module 1 pack Lenovo Storage S2200 /S3200 16G Fibre Channel SFP+ Module 1 pack Kód: 898801
Na objednávku
9.370 Kč s DPH
7.744 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage S2200/S3200 10G SW Optical iSCSI SFP+ Module 1 pack Lenovo Storage S2200 /S3200 10G SW Optical iSCSI SFP+… Kód: 898798
Na objednávku
9.497 Kč s DPH
7.849 Kč bez DPH
Detail
System x N2215 SAS/SATA HBA for IBM System x- x3550M5, x3650M5 System x N2215 SAS /SATA HBA for IBM System x- x3550M5, x3650M5 Kód: 898638
Na objednávku
9.730 Kč s DPH
8.041 Kč bez DPH
Detail
System x N2225 12Gbps SAS/SATA HBA for IBM System x System x N2225 12Gbps SAS /SATA HBA for IBM System x Kód: 898358
Na objednávku
10.220 Kč s DPH
8.446 Kč bez DPH
Detail
System x 3m QSFP+-to-QSFP+ cable System x 3m QSFP+-to-QSFP+ cable Kód: 898860
Na objednávku
13.124 Kč s DPH
10.846 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage 4TB 7.2k 3,5" NL-SAS HDD (DS2200) Lenovo Storage 4TB 7.2k 3,5" NL-SAS HDD (DS2200) Kód: 989462
Na objednávku
15.730 Kč s DPH
13.000 Kč bez DPH
Detail
Strana 1 / 3
1
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena