Domů / Servery / Storage
Skladem
Cena
Odběr novinek

Storage

(190)
Strana 1 / 8
1
Výrobků na stranu: 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
System x 2.5m 16A/100-240V C19 to IEC 320-C20 rack power cable System x 2.5m 16A /100-240V C19 to IEC 320-C20 rack power cable Kód: 989644
Na objednávku
968 Kč s DPH
800 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898803
Poslední kus
1.314 Kč s DPH
1.086 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898804
Na objednávku
1.602 Kč s DPH
1.324 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898805
Na objednávku
2.177 Kč s DPH
1.799 Kč bez DPH
Detail
System x 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS) System x 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS) Kód: 898582
Na objednávku
3.038 Kč s DPH
2.511 Kč bez DPH
Detail
Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable Kód: 898806
Na objednávku
3.038 Kč s DPH
2.511 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage HD-miniSAS-miniSAS SAS Cable 1.5m Lenovo Storage HD-miniSAS-miniSAS SAS Cable 1.5m Kód: 989271
Na objednávku
3.146 Kč s DPH
2.600 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage V3700 V2 1m Fiber Cable (LC) Lenovo Storage V3700 V2 1m Fiber Cable (LC) Kód: 989180
Na objednávku
3.267 Kč s DPH
2.700 Kč bez DPH
Detail
System x SFP+ SR Transceiver System x SFP+ SR Transceiver Kód: 989650
Na objednávku
3.630 Kč s DPH
3.000 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage V3700 V2 5m Fiber Cable (LC) Lenovo Storage V3700 V2 5m Fiber Cable (LC) Kód: 989181
Na objednávku
3.751 Kč s DPH
3.100 Kč bez DPH
Detail
System x 3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD) System x 3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD) Kód: 898510
Na objednávku
3.942 Kč s DPH
3.258 Kč bez DPH
Detail
1m Passive DAC SFP+ Cable 1m Passive DAC SFP+ Cable Kód: 898810
Na objednávku
3.966 Kč s DPH
3.278 Kč bez DPH
Detail
System x 3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS) System x 3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS) Kód: 898506
Na objednávku
4.066 Kč s DPH
3.360 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage External MiniSAS 8088/MiniSAS 8088  0.6m cable Lenovo Storage External MiniSAS 8088 /MiniSAS 8088 0.6m cable Kód: 898734
Na objednávku
4.235 Kč s DPH
3.500 Kč bez DPH
Detail
System x Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - Czech 489 RoHS v2 System x Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - Czech… Kód: 989132
Na objednávku
4.235 Kč s DPH
3.500 Kč bez DPH
Detail
Lenovo ThinkSystem Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - Czech 489 RoHS v2 Lenovo ThinkSystem Keyboard w/ Int. Pointing Device USB… Kód: 989672
Na objednávku
4.235 Kč s DPH
3.500 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage S2200/S3200 8G Fibre Channel SFP+ Module 1 pack Lenovo Storage S2200 /S3200 8G Fibre Channel SFP+ Module 1 pack Kód: 898800
Na objednávku
4.235 Kč s DPH
3.500 Kč bez DPH
Detail
2m Passive DAC SFP+ Cable 2m Passive DAC SFP+ Cable Kód: 898811
Na objednávku
4.823 Kč s DPH
3.986 Kč bez DPH
Detail
System x Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - UK English 166 RoHS v2 System x Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - UK… Kód: 898463
Na objednávku
4.840 Kč s DPH
4.000 Kč bez DPH
Detail
System x 8 Gb SFP+ SW Optic Transceiver System x 8 Gb SFP+ SW Optic Transceiver Kód: 698005
Skladem
4.989 Kč s DPH
4.123 Kč bez DPH
Detail
System x 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD) - V3700 System x 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD) - V3700 Kód: 898563
Poslední kus
5.256 Kč s DPH
4.344 Kč bez DPH
Detail
External MiniSAS HD 8644/MiniSAS HD 8644 1m cable External MiniSAS HD 8644 /MiniSAS HD 8644 1m cable Kód: 898808
Na objednávku
5.300 Kč s DPH
4.380 Kč bez DPH
Detail
Lenovo Storage External MiniSAS 8088/MiniSAS 8088  1m cable Lenovo Storage External MiniSAS 8088 /MiniSAS 8088 1m cable Kód: 898735
Na objednávku
5.300 Kč s DPH
4.380 Kč bez DPH
Detail
System x 8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair) (V3700) System x 8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair) (V3700) Kód: 898544
Skladem
5.445 Kč s DPH
4.500 Kč bez DPH
Detail
Strana 1 / 8
1
Výrobků na stranu: 24 48 108
 Název Cena